Юстиція Волині взяла участь у “Ярмарку Фестивалю науки — 2019”

Упродовж минулого тижня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки тривав Фестиваль науки.
З цієї нагоди в університеті відбувалися різноманітні наукові заходи: пленарні й секційні засідання, конференції, круглі столи, семінари, диспути, презентації науково-методичних видань, участь у яких беруть викладачі, аспіранти і студенти українських та зарубіжних вишів.
Знаковою подією цьогорічного фестивалю стала щорічна XІІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень», урочисте відкриття якої відбулося 14 травня.
Особливою подією було проведення Ярмарку Фестивалю науки.
З часу, коли Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки започаткував проведення Ярмарку Фестивалю науки на майдані перед головним корпусом вишу, одразу стало зрозуміло – зроблено вдалий крок у плані розширення популяризації наукових знань, підвищення престижу професії вченого та педагога вищої школи, заохочення студентської та учнівської молоді до наукових досліджень. Нині вже можна говорити, що у Лесиному виші започатковано добру традицію, яка отримала своє продовження цьогоріч – 16 травня, коли вже втретє відбувається “ЯрФест”.
До участі у фестивалі були запрошені державні й приватні підприємства області, юстиція Волині. У цьому діалозі викладачів, студентів і роботодавців є надзвичайно глибока логіка: адже питання про працевлаштування випускника вишу стоїть нині досить гостро…
Зазначимо, що Лесин виш є надійним партнером юстиції Волині в реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Тож у всіх цих заходах юристи Управління юстиції беруть активну участь та із задоволенням долучаються до їх проведення. Цього разу в наметі працівники юстиції пропагували інформаційні матеріали загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.