Юстиція Волині до проекту “Я МАЮ ПРАВО!” залучила нових партнерів

❗️Команда юстиції Волині з часу старту проекту “Я МАЮ ПРАВО!” робить усе можливе, аби якомога більше громадян нашого краю вміли користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення. На це і спрямований цей проект, який реалізовується нами з 2017 року.
✅Приємно відзначити, що про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” у волинян хороші відгуки, а їх обізнаність щодо своїх прав значно зросла. Це дуже добре. ?
?За словами координатора проекту “Я МАЮ ПРАВО!” в області Миколи Герасимика, - сьогодні головний акцент у своїй роботі робимо на залученні до його реалізації нових партнерів. У першому кварталі цього року ми співпрацювали з 196 партнерами. Це непоганий показник, але на нашу думку, ще недостатній. Тому робимо усе можливе, аби залучити до співпраці якомога більше громадських організацій, державних установ, навчальних та медичних закладів. Так робота постійно продовжується під час проведення працівниками структурних підрозділів Управління юстиції як спільних правоосвітніх заходів, так і окремо партнерами. Це було також предметом дискусії на Координаційній зустрічі “Я МАЮ ПРАВО!”, яка відбулася 11-12 квітня в Полтаві, - відзначив Микола Іванович.
❗️Ми раді, що днями нашими партнерами стали працівники обласного санаторію для дітей з батьками “Дачний”, що розташований в Ківерцівському районі. Спеціалісти цієї медичної установи максимально застосовують всі відомі методи медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів, а основним реабілітаційним прийомам навчаються і батьки. Санаторій входить до складу Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання, що дає змогу широко використовувати потенціал лікувально – діагностичної бази спеціалізованих та параклінічних служб обласної дитячої клінічної лікарні.
✅Нам приємно, що завдяки поширеним інформаційним матеріалам кампанії “Відповідальне батьківство!” батьки зможуть більше дізнатися щодо ініціатив Мін'юсту: права дитини на аліменти; МінСоцу: відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років та порядку отримання послуги “Муніципальна няня”; щомісячну грошову допомогу на дітей, які хворіють на тяжкі хвороби та на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, паліативної допомоги та інші.
Нагадаємо, що інформаційно-просвітницька кампанія “Відповідальне батьківство” ? розпочалася 11 березня і триватиме до кінця цього року і спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки — відповідальними.