Виїзний прийом громадян в с. Заброди Ратнівського району

З метою створення належних умов для забезпечення прав і свобод людини, відповідно до графіку роботи мобільних пунктів, 23 липня 2019 року начальником Ратнівського бюро правової допомоги було проведено виїзний прийом громадян в селі Заброди Ратнівського району, про який завчасно було повідомлено жителів села.
Отримати вичерпні відповіді на запитання юридичного характеру виявило троє жителів села. Фахівець бюро надав жителям юридичні консультації щодо вирішення земельних спорів, порядку оформлення спадщини та стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей.
Також Михайло Михалевич ознайомив присутніх із змістом основних положень Закону України «Про безоплатну правову допомогу», пояснив, які правові послуги включає безоплатна вторинна правова допомога, хто є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, який порядок звернення за її наданням.
Під час проведення заходу було розповсюджено інформаційні матеріали «ЧеснаПлатіжка» з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо правильного нарахування тарифів на послуги з постачання теплової енергії і гарячої води та брошури з інформацією про безоплатну правову допомогу.
Довідково. Ратнівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Ратне, вул. Каштанова, 24. Тел.: (03366) 2-15-76. (пн-пт з 9:00 до 18:00).