Виїзне засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я людини, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів

30 червня відбулось виїзне засідання постійної комісії з питань охорони здоров¢я людини, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

Завідувач поліклінічним відділенням Ратнівської центральної районної лікарні  Кулиніч Ярослав Адамович поінформував присутніх про:

- надання терапевтичної допомоги населенню Ратнівського району на амбулаторному і стаціонарному рівні Ратнівською ЦРЛ та перспективи розвитку закладу;

- хід виконання Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2017 роки;

- про виконання районної цільової Програми боротьби з онкологічними захворюваннями за 2008-2016 роки.

Про роботу Велимченської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за 6 місяців 2017 року, стан показників надання медичної допомоги, перспективи функціонування закладу в умовах медичної реформи розповіла Жук С.М., головний лікар Велимченської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а про підготовку до проведення реформування первинної ланки охорони здоров’я району, головні проблеми у діяльності КЗ “РРЦПМСД”, особливості проведення медичної реформи в зв'язку зі створенням об'єднаних територіальних громад інформувала Терещук Л.В., головний лікар комунального закладу “Ратнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Присутні заслухали інформацію керуючої справами районної ради Чернухи Віри Миколаївни про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року.

Про звернення районних рад та про розгляд звернень доповідав Лях Іван Миколайович – голова постійної комісії з питань охорони здоров¢я людини, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів.

Серед присутніх членів комісії:

Лях Іван Миколайович – голова комісії

Дарчик Наталія Василівна – секретар комісії

Члени комісії:

Березюк Микола Іванович

Олексюк Іван Васильович

Пінкевич Володимир Семенович

На комісію також були запрошені голова Ратнівської районної ради Макарук Михайло Михайлович, консультант голови районної ради з юридичних питань Бурко Іван Михайлович, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ковч Людмила Софронівна, Велимченський сільський голова Павлович Анастасія Іванівна та Павлович Тетяна Володимирівна – депутат районної ради.

Серед запрошених на комісію делегація від Самарівської ОТГ на чолі з Самарівським сільським головою Маргесом Миколою Володимировичем.

Комісія відвідала фельдшерсько-акушерські пункти в селах Замшани, Датинь, Видраниця та амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Велимче.