Вітання з нагоди 76-ї річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників

Шановні жителі Ратнівщини!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди 76-ї річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників.
Липень 1944 року, який приніс визволення змученому трирічною окупацією нашому краю, назавжди вкарбовано в літопис історії Ратнівщини. У ці дні фронт Другої світової війни покинув наш мальовничий поліський куточок. В той історичний для нас момент мир ще не настав, на долю наших земляків чекало ще чимало випробувань історією, однак Перемога наближалася з кожною хвилиною.
Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках, хто метр за метром, село за селом звільняв Україну від ворога, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув за Батьківщину, за свободу нашого краю.
Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв, які подарували нам право вільно жити на рідній землі.
Нині Україна, як і в роки Другої світової війни, знову змушена відстоювати свою державність. Автономна Республіка Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей сьогодні мають статус тимчасово окупованих територій. Щодня тисячі наших співвітчизників, як колись їхні діди та прадіди, вдалині від рідних домівок стримують натиск агресора. І саме тому наше покоління повинно усвідомлювати дорогу ціну, сплачену українським народом за волю.
Цінуймо мир, бережімо стабільність в країні, зміцнюймо єдність і злагоду, не забуваймо тих, хто боронить наш мир та спокій на Східному фронті! Вклонімося ще живим ветеранам Другої світової та помолімося за упокій тих Героїв, які 76 років тому вибороли для нас майбутнє!
Їх подвиг – безцінний. Світла пам’ять полеглим і Cлава Україні!

З повагою,
голова Ратнівської районної ради Михайло Макарук