Відкриття світлиці в районній бібліотеці

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприймання нашого народу.
Дуже тісно народна творчість пов'язана з матеріальною культурою, що складає основу побуту українців. Задля збереження цінностей поколінь в центральній районній бібліотеці було відкрито світицю. Під час заходу, який відвідав і голова районної ради Михайло Макарук, присутні ознайомилися з традиційним одягом українців, глиняним посудом як предметом щоденного вжитку. Також було презентовано ткацький верстат, якому близько 70-ти років, багато вишитих картин. Ратнівчанка, майстриня Лілія Маєвська презентувала ляльки-мотанки та провела майстер-клас по їх виготовленню. На базі світлиці і надалі будуть проводитись майстер-класи по лозоплетінню, бісероплетінню, соломоплетінню, українській вишивці, декупажу та орігамі.
Захід відбувся в приємному товаристві за участю працівників сектору культури райдержадміністрації та центральної районної бібліотеки.