Відбулась 37 сесія районної ради

18 березня відбулась 37-ма сесія районної ради сьомого скликання. Найвагомішою причиною проведення сесії стала необхідність виділення додаткових коштів для забезпечення функціонування системи охорони здоров’я району в умовах пандемії. З цією метою за пропозицією голови районної ради Михайла Макарука, яка напередодні була одностайно підтримана членами постійної комісії районної ради з питань бюджету, для КНП “Ратнівська центральна районна лікарня” було виділено 800 тис. грн на придбання обладнання, оплати послуг, проведення заходів та робіт, підписання пакету медичних послуг. Ці кошти районною радою виділено з резервного фонду районного бюджету.
Також на капітальний ремонт відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії КНП “Ратнівська центральна районна лікарня” було спрямовано вільний залишок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 664 728 гривень та 192 000 гривень – з районного бюджету. 90 000 гривень з районного бюджету також було спрямовано на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту “Реконструкція приймального відділення невідкладної допомоги КНП “Ратнівська центральна районна лікарня” по вул. Газіна, 64 смт. Ратне, Волинської області”.
При розподілі вільного залишку районного бюджету значна його частина – 1 400 000 грн була спрямована в обласний бюджет на співфінансування об’єкта, що реалізується за кошти державного фонду регіонального розвитку – “Реконструкція навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок” с. Жиричі, вул. Центральна,100 Ратнівського району Волинської області”.
Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації для участі команд Ратнівської дитячої спортивної школи в офіційних змаганнях школярів Волині - 20 000 грн, на поточні видатки для НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1- гімназія” смт Ратне – 50 тис. грн та для НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2” смт Ратне – 50 тис. грн.
Сектору культури районної державної адміністрації на проведення підписки періодичних видань та придбання літератури у централізовану бібліотечну систему – 30 тис. грн, на проведення ремонту освітлення сцени та придбання предметів і матеріалів до творчого звіту районному будинку культури – 40 тис. грн.
Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на поточні видатки – 5 тис. грн.
Відділу освіти на ремонт автомобіля централізованої бухгалтерії - 5 тис. грн, для “Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня - дитячий садок” с. Жиричі - 15 тис. грн на придбання тротуарної плитки.
На виконання районних цільових програм було спрямовано 235 тис. грн, з них 175 000 грн – на виконання програми соціально-економічного розвитку Ратнівського району, в тому числі райдержадміністрації – 65 тис. грн, управлінню соціального захисту – 65 тис. грн, фінансовому відділу – 45 тис. грн.
Всього ж за півтори години пленарного засідання депутати розглянули майже три десятка питань та прийняли відповідні рішення.