Відбулась 36 сесія районної ради


20 грудня відбулась 36 сесія районної ради, на яку прибув 21 депутат із 34-ох обраних. На розгляд чергової сесії районної ради були винесені питання:

1. Про звіт голови районної ради.

2. Про діяльність Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності,   забезпечення публічної безпеки і порядку на території Ратнівського району у І півріччі та за 9 місяців 2019 року.

3. Про звернення Волинської обласної ради місцевим радам Волинської області щодо створення асоціації “Волинська обласна асоціація органів місцевого самоврядування”.

4. Про стан використання земель запасу, резерву державної власності та земель водного фонду в районі.

5. Про затвердження списку присяжних Ратнівського районного суду.

6. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства “Ратнівський центр первинної медичної допомоги” Ратнівської районної ради Волинської області на 2020 рік.

7. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради на 2020 рік.

8. Про організацію харчування дітей в закладах освіти району у 2020 році.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2018 №28/9 “Про районний бюджет на 2019 рік”.

10. Про районний бюджет на 2020 рік.

11. Про списання дебіторської заборгованості Акціонерного комерційного агропромислового банку “Україна”.   

12. Про передачу автомобіля.

13. Про надання дозволу на списання майна.

14. Про план роботи районної ради на I півріччя 2020 року.

15. Про звернення депутатів Ратнівської районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України від Волинської області щодо необхідності запровадження коригувальних

коефіцієнтів для тарифів на оплату медичних послуг, що надаються ветеранам війни та учасникам бойових дій, визначеним Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

16. Про підтримку звернення депутатів Луцької міської ради щодо недопущення погіршення прав та гарантій педагогічних працівників.

17. Про результати розгляду депутатського запиту Краглик В.Т.

18. Різне.

Всі питання порядку денного районної ради були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради.

Перед початком пленарного засідання депутатів районної ради та всіх присутніх вітав колектив районного будинку культури зі святами і побажали гарного здоров’я, невичерпної енергії та успіху.