Відбулась 35 сесія Ратнівської районної ради сьомого скликання

16 жовтня в залі засідань районної ради відбулась чергова 35 сесія районної ради. Перед початком засідання голова районної ради Михайло Макарук привітав депутатів районної ради, які відзначили свої дні народження у міжсесійний період. Голова районної ради привітав ювілярів - Пінкевича Володимира Семеновича та Куша Сергія Яковича та побажав їм міцного здоров’я, щастя і благополуччя і вручив іменинникам цінні книги. Також дні народження відзначили депутат районної ради Кацевич Володимир Павлович та Почесний громадянин Ратнівщини Давидович Надія Степанівна.
Депутати районної ради розглянули наступні питання порядку денного:
1. Про звернення депутатів Ратнівської районної ради Волинської області до Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради щодо доцільності об’єднання територіальних громад Ратнівського району в єдину об’єднану територіальну громаду.

2. Про стан законності та результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території Ратнівського району у І півріччі 2019 року.

3. Про стан утримання автомобільних доріг загального користування в районі філією “Старовижівський автодор” ДП “Волинський облавтодор”.

4. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за перше півріччя 2019 року.

5. Про затвердження Програми забезпечення проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Ратнівського району на 2019-2020 роки.

6. Про внесення змін до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників при Ратнівському управлінні Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2019 -2020 роки.

7. Про нову редакцію Статуту комунального некомерційного підприємства “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради.

8. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

9. Про погодження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

10. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради на продаж плазми, непридатної для використання з лікувальною ціллю.

11. Про погодження змін до фінансового плану комунального підприємства “Ратнівський центр первинної медичної допомоги” Ратнівської районної ради Волинської області на 2019 рік.

12. Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2018 № 28/3 “Про організацію харчування дітей в закладах освіти району у 2019 році”.

13. Про надання дозволу на виготовлення містобудівних умов та обмежень для здійснення реконструкції котельні підприємства.

14. Про штатну чисельність працівників та структуру виконавчого апарату районної ради.

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2018 року №28/9 “Про районний бюджет на 2019 рік”.

16. Про підтримку звернення депутатів Шацької районної ради щодо ремонту автомобільної дороги Шацьк-Вілиця-Прип’ять-Любохини-Ратне.

17. Про звернення депутатів Ратнівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення.

18. Про звернення депутатів Ратнівської районної ради Волинської області до Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо недопущення капітуляції України за так званою “формулою Штайнмаєра”.

19. Про звіт тимчасової контрольної комісії районної ради з питань ефективності використання коштів районного бюджету.

20. Про результати розгляду депутатських запитів.

Звернення щодо недопущення капітуляції України за так званою “формулою Штайнмаєра” та щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення не набрали необхідної для прийняття кількості голосів.
З інших питань порядку денного районна рада прийняла відповідні рішення.