Свято останнього дзвоника в с. Прохід

“Дорогі школярі, батьки, педагоги! Свято останнього дзвоника завжди особливе і для кожного із вас різне. Проте, є ті, для кого цей день, цей дзвоник стане справді останнім у стінах школи. Це наші випускники. Це і радісне, і сумне свято для вас, адже ви прощаєтесь зі школою і вже за один крок на шляху до дорослого життя”.

З такими словами на урочистій лінійці до школярів Прохідської загальноосвітньої школи звернувся голова Ратнівської районної ради Макарук Михайло Михайлович. Передаючи щирі вітання від голови Волинської обласної ради, засновника фонду «Тільки разом» Ігоря Петровича Палиці, Михайло Михайлович побажав випускникам успіху та перемог на цьому новому етапі життя, з приємністю вручив спортивний інвентар для учнів школи, адже спорт - це так важливо.

“Пам’ятайте про те, що ви - майбутнє української нації. Ви - молода еліта, майбутні вчені, дослідники, політики та законотворці.

Зі святом! Вірте у себе та нашу країну! ”
З повагою, голова Ратнівської районної ради Макарук Михайло Михайлович.

ратне, ратнівська районна радаратне, останній дзвоник, ратно, ратнівська районна рада, макарук михайломакарук михайло михайлович, ратнівська районна радамакарук михайло михайлович, ратнівська районна радамакарук михайло михайлович, ратнівська районна радамакарук михайло михайлович, ратнівська районна рада