Сьогодні в нашій рубриці розкажемо про нову кампанію «Я маю право на чесну платіжку»

Друзі! Сьогодні в нашій рубриці розкажемо про нову кампанію «Я маю право на чесну платіжку».
26 червня цього року Уряд підтримав запровадження інформаційної кампанії «Я маю право на чесну платіжку», яка реалізується Міністерством юстиції України спільно з системою безоплатної правової допомоги. Дана кампанія передбачає впровадження механізмів установлення справедливих цін на тепло і гарячу воду. ЇЇ мета, насамперед, захист прав громадян у сфері надання житлово-комунальних послуг та викорінення будь-яких схем з обрахуванням тарифів.
Прийнята Кабінетом Міністрів постанова врегульовує ціни на гарячу воду по всій Україні, зокрема, максимальний тариф для населення тепер становитиме 83 гривні за кубометр гарячої води для осель з рушникосушарками та 75 гривень за 1 кубічний метр – у разі відсутності сушарок. Крім того, проект запроваджує граничну ціну за опалення на рівні 1400 гривень за гігакалорію.
Як бачимо, Уряд України зробив перший, але такий важливий для населення крок, адже оплата за комунальні послуги повинна бути розумною та обґрунтованою і ні в якому разі не порушувати права громадян.
#ЯМП
#ЯМаюПравоНаЧеснуПлатіжку