Робоча поїздка голови районної ради

2 лютого голова районної ради Михайло Михайлович Макарук разом з заступником голови районної ради Олександром Олександровичем Бенедисюком та головою тимчасової контрольної комісії районної ради з питань ефективності використання коштів районного бюджету Володимиром Максимовичем Ярмошуком в ході робочої поїздки відвідали Кортеліську, Височненську, Млинівську, Гірниківську сільські ради.

В ході поїздки голова районної ради поспілкувався з Млинівським сільським головою Оніщуком Анатолієм Івановичем, секретарем Височненської сільської ради Поліводою Василем Миколайовичем та секретарем виконкому Височненської сільської ради Ліхваном Вадимом Федоровичем.

Учасники робочої групи відвідали навчальні заклади зазначених населених пунктів, де поспілкувались з керівниками шкіл, ознайомились зі станом справ, поцікавились перевагами функціонування навчальних закладів в умовах автономії.

Під час поїздки здійснено також моніторинг забезпеченості закладів твердим паливом, детально проаналізовано ціни при закупівлі продуктів харчування у минулому бюджетному році та з переходом до автономії.

Фото у високій якості на офіційній сторінці за посиланням:

https://www.facebook.com/ratnerada/posts/329103404252702


Забезпечення твердим паливом в НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня - дитячий садок" с. Кортеліси імені  Василя Корнелюка

та в НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня - дитячий садок" с. Гірники, які перейшли на автономію в 2017 році.


Спілкування у НВК "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок" с. Височне, завезено 6,005 м. куб. дров.