Проходження стажування в Головному територіальному управлінні юстиції в області

Друзі, у минулому 2018 році до юстиції Волині завітало понад 30 молодих громадян для проходження стажування, основна мета якого є ознайомлення із функціонуванням державної служби в Головному територіальному управлінні юстиції в області та понад 50 студентів пройшли практику.
Юстиція Волині запрошує громадян України віком до 25 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань “Право” або отримали вищу освіту у галузі знань “Право” та не перебувають на посадах державної служби для проходження стажування у Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області та/або у його структурних підрозділах, з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби у Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області.
Зазначимо, що стажування здійснюється строком до шести місяців та проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників юстиції. Допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюється на підставі заяви особи, яка має намір пройти стажування в головному територіальному управлінні юстиції та оформлюються наказом начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області. До заяви стажист може додавати мотиваційний лист у довільній формі.
Також он-лайн заявку щодо проходження стажування можна подати через соціальний ліфт Он-лайн будинку юстиції.
Юстиція Волині відкрита для усіх! Ми будемо раді Вас бачити у нас як в якості стажера, так і студента-практиканта!


Антон Кустик — очільник юстиції Волині