Про скликання 39 сесії районної ради сьомого скликання

Згідно з розпорядженням голови районної ради чергова 39 сесія районної ради сьомого скликання скликається 17 вересня 2020 року. Початок сесії о 10 годині.
На сесію виносяться питання:
1.1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за перше півріччя 2020 року.
Інформує: Рудик В.Ф. – голова районної державної адміністрації.
1.2. Про результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території Ратнівського району за I півріччя 2020 року.
Інформує: Новосад Ю.О. – керівник Ковельської місцевої прокуратури.
1.3. Про діяльність Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Ратнівського району у I півріччі 2020 року.
Інформує: Карпук М.В. – начальник Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області.
1.4. Про звіт постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовності, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та у справах сім'ї, молоді та спорту.
Інформує: Бірук В.І. – голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовності, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та у справах сім'ї, молоді та спорту.
1.5. Про передачу майна.
Інформує: Бурко І. М. – начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району виконавчого апарату районної ради.
1.6. Про перелік майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
Інформує: Бурко І. М. – начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району виконавчого апарату районної ради.
1.7. Про звернення депутатів Ратнівської районної ради Волинської області до Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Миколи Сольського, народного депутата України Степана Івахіва щодо недопущення оподаткування земельних часток (паїв), які використовуються для ведення особистого селянського господарства, облогуючих земельних часток (паїв), власники яких не в змозі самостійно їх обробляти, та не переданих в користування у зв’язку із відсутністю попиту орендарів.
Інформує: Харлампович А.А. – депутат районної ради.
1.8. Про результати розгляду депутатського запиту Горбачука М.І.
Інформує: Макарук М.М. – голова районної ради.
Інші питання.

На сесію запрошуються: голова, заступник голови, керівник управління, керівники відділів та секторів райдержадміністрації, керівник Ковельської місцевої прокуратури, начальник Ратнівського міжрайонного відділу УСБУ у Волинській області, начальник Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області, начальник Ратнівського управління Головного управління ДПС у Волинській області, депутати обласної ради від Ратнівського району, сільські, селищні голови, окремі керівники підприємств, установ та організацій району, які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації.
Сесію провести в залі засідань районної ради.