Про скликання 26 сесії районної ради

Згідно з розпорядженням голови районної ради 26 сесія районної ради сьомого скликання скликається 02 листопада 2018 року. Початок сесії о 10 годині.
На сесію виносяться питання:
1. Про присвоєння звання “Почесний громадянин Ратнівщини”.
Інформує: Макарук М.М. – голова районної ради.
2. Про клопотання про присвоєння звання “Почесний громадянин Волині”.
Інформує: Макарук М.М. – голова районної ради.
3. Про результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території Ратнівського району за I півріччя 2018 року.
Інформує: Бабенков О.Ю. – керівник Ковельської місцевої прокуратури.
4. Про діяльність Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Ратнівського району у І півріччі 2018 року.
Інформує: Канонік В.М. – начальник Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області.
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 року №20/18 “Про районний бюджет на 2018 рік”.
Інформує: Ковч Л.С. – начальник управління фінансів районної державної адміністрації.
6. Про стан надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню району Ратнівською центральною районною лікарнею.
Інформує: Бегаль М. Г.– головний лікар Ратнівської центральної районної лікарні.
7. Про реорганізацію шляхом перетворення Ратнівської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради.
Інформує: Бегаль М. Г.– головний лікар Ратнівської центральної районної лікарні.
8. Про стан розвитку земельних відносин у Ратнівському районі.
Інформує: Присяжнюк В. В. – в. о. начальника відділу у Ратнівському районі міжрайонного управління у Ратнівському та Старовижівському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.
9. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства “Ратнівський центр первинної медичної допомоги” Ратнівської районної ради Волинської області на ІІІ і ІV квартал 2018 року та 2019 рік.
Інформує: Терещук Л.В. – головний лікар комунального закладу “Ратнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”.
10. Про передачу майна.
Інформує: Бурко І. М. – начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району виконавчого апарату районної ради.
11. Про перелік майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
Інформує: Бурко І. М. – начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району виконавчого апарату районної ради.
12. Різне.
Інші питання.

На сесію запрошуються: заступники голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівник Ковельської місцевої прокуратури, начальник Ратнівського міжрайонного відділу УСБУ у Волинській області, начальник Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області, заступник начальника-начальник Ратнівського відділення Ковельської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області, депутати обласної ради від Ратнівського району, сільські, селищні голови, окремі керівники підприємств, установ та організацій району, які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації.
Сесію провести в залі засідань районної ради.