Про перевірки стану правової роботи

Друзі! Протягом 2018 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області здійснювали методичне керівництво правовою роботою в територіальних органах міністерств, інших центральних органах виконавчої влади, місцевих державних адміністраціях, а також на державних підприємствах, в установах, організаціях та державних господарських об’єднаннях.
Особлива увага зосереджувалась на роботі юридичних служб цих установ. Також юристами юстиції Волині надавалась методична та практична допомога в організації роботи з питань систематизації законодавства.
Зокрема, у 2018 році було проведено 20 перевірок стану правової роботи, за результатами яких виявлено 129 порушень чинного законодавства, направлено 20 письмових рекомендацій про покращення роботи та усунення виявлених недоліків.
Практикується проведення спільних перевірок з органами виконавчої влади (6).
Крім того, у минулому році працівниками юстиції проведено 42 перевірки з питань систематизації законодавства, з яких 12 - в органах виконавчої влади, 30 - у структурних підрозділах Управління юстиції.
Завдяки проведеній роботі працівники юридичних служб та установ юстиції забезпечили належну організацію своєї роботи.