Про інвентаризацію земель природно-заповідного фонду області

Заслухавши Ткачука Олександра Вікторовича - начальника Державної екологічної інспекції в області - щодо необхідності проведення інвентаризації об’єктів природно-заповідного фонду в області, постійна комісія
ВИРІШИЛА:
1.Вважати доцільним розробку порядку видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів і встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.
2. Рекомендувати обласній державній адміністрації спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства, обласним управлінням водних ресурсів, Державною екологічною інспекцією в області, Державною інспекцією сільського господарства в області:
1) забезпечити проведення інвентаризації та аналізу установленого режиму всіх об’єктів природно-заповідного фонду в області;
2) за результатами інвентаризації ініціювати зміни до Положень про об’єкти природно-заповідного фонду (при цьому передбачити по кожному об’єкту такий режим охорони та ведення господарської діяльності, який би відповідав вимогам чинного законодавства, враховував реальний стан лісових насаджень, потреби місцевих територіальних громад).
3. До завершення інвентаризації рекомендувати управлінню екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації утриматись від погодження лімітів, а органам місцевого самоврядування - від видачі дозволів.
4. Питання про стан об’єктів природно-заповідного фонду в області та дотримання їх режимів внести на розгляд обласної ради.