Повідомлення про скликання 38 сесії

Згідно з розпорядженням голови районної ради чергова 38 сесія районної ради сьомого скликання скликається 18 червня 2020 року. Початок сесії о 10 годині.

На сесію виносяться питання:
1. Про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Ратнівському районі за 2018-2019 роки.
Інформує: Данилевич С.В. – начальник відділу з питань інфраструктури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації.
2. Про виконання Програми територіального співробітництва країн Східного партнерства та Програми прикордонного співробітництва Білорусь - Україна у рамках проекту міжнародної технічної допомоги “Народна творчість без кордонів”.
Інформує: Андросюк В.С. – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.
3. Про виконання Комплексної програми протидії корупційним та терористичним проявам у Ратнівському районі за 2018-2019 роки.
Інформує: Чернуха В.М. – керуюча справами Ратнівської районної ради.
4. Про звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розвитку місцевого самоврядування та здійснення державної регуляторної політики.
Інформує: Макарук М.М. – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розвитку місцевого самоврядування та здійснення державної регуляторної політики.
5. Про план роботи районної ради на II півріччя 2020 року.
Інформує: Чернуха В.М. – керуюча справами Ратнівської районної ради.

Інші питання.

На сесію запрошуються: голова, заступники голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівник Ковельської місцевої прокуратури, начальник Ратнівського міжрайонного відділу УСБУ у Волинській області, начальник Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області, начальник Ратнівського управління Головного управління ДПС у Волинській області, депутати обласної ради від Ратнівського району, сільські, селищні голови, окремі керівники підприємств, установ та організацій району, які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації.
Сесію провести в залі засідань районної ради.