Повідомлення про скликання 25 сесії районної ради сьомого скликання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Згідно з розпорядженням голови районної ради 25 сесія районної ради сьомого скликання скликається 10 жовтня 2018 року. Початок сесії о 10 годині.
На сесію виносяться питання:
1.1. Про результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на
території Ратнівського району за I півріччя 2018 року.
Інформує: Бабенков О.Ю. – керівник Ковельської місцевої прокуратури.
1.2. Про діяльність Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області у
сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Ратнівського району у І півріччі 2018 року.
Інформує: Канонік В.М. – начальник Ратнівського відділу поліції ГУНП у
Волинській області.
1.3. Про стан надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню району Ратнівською центральною районною лікарнею.
Інформує: Бегаль М. Г.– головний лікар Ратнівської центральної районної
лікарні.
1.4. Про реорганізацію шляхом перетворення Ратнівської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради.
Інформує: Бегаль М. Г.– головний лікар Ратнівської центральної районної лікарні.
1.5. Про стан розвитку земельних відносин у Ратнівському районі.
Інформує: Присяжнюк В. В. – в. о. начальника відділу у Ратнівському районі міжрайонного управління у Ратнівському та Старовижівському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

Інші питання.

На сесію запрошуються: заступники голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівник Ковельської місцевої прокуратури, начальник Ратнівського міжрайонного відділу УСБУ у Волинській області, начальник Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській області, заступник начальника-начальник Ратнівського відділення Ковельської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області, депутати обласної ради від Ратнівського району, сільські, селищні голови, окремі керівники підприємств, установ та організацій району, які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації.
Сесію провести в залі засідань районної ради.