Підсумки роботи медичної галузі району

1 лютого голова районної ради Михайло Михайлович Макарук взяв участь у нараді по підсумках роботи Ратнівської центральної районної лікарні та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2017 рік. Проходила нарада у приміщенні Ратнівської ЦРЛ.

Перед початком наради головний лікар Ратнівської ЦРЛ Михайло Бегаль провів для гостей, серед яких і голови об’єднаних територіальних громад, оглядову екскурсію закладом, під час якої присутні ознайомились зі станом ремонту у відділенні гемодіалізу, операційному блоці та інших відділеннях лікарні. В ході зустрічі були окреслені основні здобутки місцевої медичної галузі та плани на майбутнє.

По закінченні огляду медичного закладу всі присутні взяли участь у нараді , яка відбулась в актовій залі районної лікарні. Михайло Бегаль надав слово гостям та завідуючим відділеннями лікарні, які розповіли про потреби у своїх ланках та прозвітували про роботу за минулий рік.

Про результати роботи та потреби Ратнівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги розповіла головний лікар Людмила Терещук.

Михайло Макарук у своєму виступі подякував медичним працівникам за їх нелегку самовіддану працю, відзначив результативність досягнень медичної галузі району, акцентував увагу на важливості для місцевої влади завдання зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району та особливій пріоритетності для себе, як голови районної ради, завдання допомоги в закупівлі дороговартісного медичного обладнання.


Огляд рентгенологічного кабінетуГолова районної ради Михайло Михайлович Макарук у відділенні реабілітації

 

Огляд прилікарняної території

 

Сучасне обладнання в палаті гемодіалізу

 

Лікарняні палатиПеред підсумковою нарадою медичних працівників

 

Виступ голови районної ради Макарука Михайла Михайловича перед лікарями