Очільник юстиції Волині Антон Кустик від імені Міністерства юстиції України нагородив юну переможницю

Сьогодні, перебуваючи на виїзному прийомі громадян у місті Нововолинську, керівник обласної юстиції Антон Кустик від імені заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко нагородив переможницю Всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Портрет виконавця очима сучасної молоді” Наталію Приймак за зайняте 1 місце у номінації “Малюнок”.
Нагадаємо, конкурс проводився Міністерством юстиції України з метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризації професії виконавця молоді. До участі в Конкурсі залучалися діти шкільного віку та студенти.

Захід був приурочений до 20-річчя Дня державної виконавчої служби.

Дякуємо Наталочці за те, що вона принесла Волині перемогу і щиро бажаємо їй і надалі життєвих перемог. Так тримати! “Здоров’я, віри, впевненості у своїх силах, оптимізму, радості та побільше от таких життєвих перемог”, - побажав юній переможниці Антон Кустик.

Друзі, також нагадуємо, що зараз проходить конкурс малюнків
#ЯМАЮПРАВО!, який приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.
Наша Волинь є досить активною, тому запрошуємо до участі школярів віком від 6 до 18 років. Прийом конкурсних робіт триватиме до 13 травня 2019 року.