На Волині триває кампанія “Стоп булінг”

У рамках реалізації загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та програми мовних таборів GoCamp, працівники юстиції Волині для учнів шести шкіл проводять уроки на різноманітні тематики. Особлива увага під час занять приділяється темі протидії булінгу — молоді розповідають про те, як варто себе поводити у випадках цькування, як допомогти товаришу, який став жертвою такого негативного явища. Юристи управління також роз`яснюють, якою може бути відповідальність за прояви приниження іншого школяра.
Зазначимо, що на Волині шість освітніх установ пройшли конкурсний відбір для участі в програмі GoCamp – це найбільша кількість з усіх областей в Україні. На сьогодні робота продовжується у продуктивній співпраці з освітянами. Зокрема, працівники юстиції відвідали уже більшість цих шкіл, а до кінця листопада програму з п`яти модулів буде виконано повністю.
Нагадаємо, що аналіз впливу правопросвітницької кампанії “Стоп Булінг” та визначення поточної ситуації із протидії булінгу в області 6 листопада розглядалися на координаційній зустрічі зацікавленими сторонами — поліцією, юстицією, освітянами, психологами та педагогами.
#СтопБулінг #ЯМП #ЮстиціяВолині