На Волині черговий виїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

З початку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, представниками управління юстиції Волині здійснено більше ста виїздів у населені пункти області та забезпечено правовою допомогою усі райони Волинського краю.
Сьогодні, під час чергового виїзду мобільної групи у Ратнівську селищну раду, спеціалісти управління юстиції Леся Романенко та Алла Лотвіна , спільно із представниками бюро правової допомоги та Нацполіції спілкувалися з аграріями, громадянами та представниками органів місцевого самоврядування Ратнівщини.
Присутніх проінформовано про роботу оперативного штабу із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів та їх майнових прав, а також про діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
Окрім цього, громадянам в межах компетенції надані правові консультації щодо порядку виділення земельних часток (паїв) на місцевості, оформлення права власності на новозбудований житловий будинок та процедури оскарження дій державного реєстратора .