Майбутнє лісу в твоїх руках

Лiс - найважливiша складова бiосфери, її легенi i енергетична основа ( регулятор клiмату на Землi, захисник грунтiв вiд ерозiї, очищувач повiтря).
Гектар лiсу видiляє 3-4 тонни кисню i поглинає 4-5 тонн вуглекислого газу, здатний вiдфiльтрувати 50-70 тонн пилу. У час стрімкого науково-технiчного прогресу виникла органiчна потреба спiлкування людини з лiсом. Для сучасного життя з його ритмами, промисловими викидами, шумами, стресовими ситуацiями лiс - це і чисте повiтря, i затишок, i добрий настрiй, i душевна рiвновага.
Для збереження та відновлення лісового фонду Ратнівським лісомисливським господарством була продовжена всеукраїнська акція "Майбутнє лісу в твоїх руках". Метою заходу було заліснення підготовлених територій такими насадженнями як береза та сосна. З великим задоволенням до акції долучились працівники Ратнівської районної ради та райдержадміністрації, Ратнівське учнівське лісництво. Було висаджено близько 2 гектарів лісу. По завершенні заходу працівники Ратнівського ЛМГ пригостили учасників акції смачною юшкою та лісовим чаєм з медом, зібраним на лісовій пасіці. Всі присутні з користю провели час та отримали масу задоволення.