Команда юстиції Волині спільно з приватним нотаріусом організували для дітей захід під назвою “Юний нотаріус”

Сьогодні команда юстиції Волині - очільник юстиції Антон Кустик, начальник відділу з питань нотаріату Олена Новосад та прес-секретар Богдана Довгополова-Савотюк спільно із приватним нотаріусом Ківерцівського районного нотаріального округу Надією Кузьмич провели пізнавальний захід для дітей 8 класу НВК "Ківерцівська районна гімназія" під назвою “Юний нотаріус”.
Для школярів організували правові ігри: “правова абетка”, де кожна команда вибирала букву з якої починалось слово на правову тематику і давала відповіді. Учні розв’язували ситуаційні задачі, обговорювали заповнення карт “Права дитини”, відгадували загадки на логіку та приміряли на себе роль нотаріуса.
“Цікаво було спостерігати за дітьми, як вони вміло та старанно віднаходили відповіді на наші завдання, а саме приємно, що наші школярі дійсно обізнані про свої основоположні права і, не менш важливо, знають про обов’язки”, - відзначив керівник юстиції Антон Кустик.
Користуючись нагодою, оскільки в області проходить інформаційна кампанія для жителів краю про Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)", юристи розповіли школярам і про ганебне явище “булінг” та відповідальність за його вчинення.
“Відтепер булінг карається штрафом від 850 грн. або громадськими роботами від 20 год. Також окремо передбачена відповідальність за приховування фактів цькування для керівників шкіл”, - зауважив Антон Кустик.
Крім того, на заході були присутні журналісти 12 телеканалу, які зняли сюжет про відкритий урок та взяли інтерв’ю в очільника юстиції Антона Кустика про основну ціль даного заходу.
Відзначимо, що даний правоосвітній захід проведений з метою ознайомлення учнів з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, виховання правової свідомості, людських чеснот та формування правової культури у дітей, бо як зазначив Є. Рибінський “Учитися жити по закону, поважати закон і виконувати його людина повинна з малих літ, з сім’ї, дитячого садка, школи”.