До уваги засновників громадських об’єднань!

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повторно наголошує, що з лютого 2017 року Міністерством юстиції України запроваджено проект «Он - лайн Будинок Юстиції», який є доступний для кожного українця і забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади. Послугами, в тому числі, з реєстрації громадського об’єднання з правом юридичної особи, можуть скористатися всі українці. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу: https://online.minjust.gov.ua/. Для проведення попередньої правової експертизи документів, які подаються для реєстрації громадського об’єднання, необхідно зайти на портал «Он - лайн Будинок Юстиції», зареєструватись в особистому кабінеті, прикріпити скановані копії документів, визначені частиною першою статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та подати їх в електронному вигляді.
За результатами попередньої правової експертизи, заявнику протягом трьох робочих днів направляється повідомлення на вказану ним електронну адресу.
Якщо документи відповідатимуть законодавству, можна одразу подавати їх для державної реєстрації у паперовому вигляді зручним для заявника способом. Чинним законодавством на сьогодні передбачено декілька способів подання документів для державної реєстрації громадських об’єднань: безпосередня подача або надсилання поштою до Головного територіального управління юстиції у Волинській області, подача через центри надання адміністративних послуг та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги області.


https://online.minjust.gov.ua/?fbclid=IwAR32A1F2aCptbnlmLN4oprkAbWHU5FK8KJ_-QANGnmzEjBmIFt8FRZf27rc