День працівників соціальної сфери України

У першу неділю листопада в Україні відзначили своє професійне свято працівники соціальної сфери України. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.
Святковий захід відбувся в актовій залі районного будинку культури. Винуватців свята привітали перший заступник голови райдержадміністрації Євген Савлук та начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району виконавчого апарату районної ради Іван Бурко. Працівники культури привітали соціальних працівників святковим концертом.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди свята – Дня працівника соціальної сфери, за дорученням голови районної ради Михайла Макарука Іван Бурко привітав соціальних працівників з їх професійним святом, побажавши успіхів та здобутків на професійній ниві, вручив Подяки голови районної ради окремим працівникам та цінні подарунки.