День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва відзначався в Україні 23 березня. Ця дата була встановлена в березні 2000 року Указом Президента України № 484/2000, враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно просвітницьку діяльність.

З 2013 року, згідно з Указом Президента України від 30 грудня 2011 № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят» цей день став відзначатися 9 листопада і отримав назву «Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва».

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незасміченість.

З нагоди свята голова районної ради Михайло Михайлович Макарук привітав культурників та нагородив Почесними грамотами районної ради:

Кондратюка Миколу Михайловича, викладача Ратнівської дитячої музичної школи;

Скрипчук Галину Василівну, провідного методиста з народної творчості Ратнівського районного будинку культури;

Головій Аллу Степанівну, директора сільського будинку культури села Тур;

народний аматорський ансамбль пісні і музики “Ратнівські візерунки” Ратнівського районного будинку культури (керівник Валентина Бєлік).