День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення - пам’ятний день в Україні в знак пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни. Цей день в історії прийнято вважати символом перемоги над нацизмом.
8 травня в селі Замшани Забродівської об’єднаної територіальної громади було відкрито та освячено пам’ятний знак воїнам Української повстанської армії, які героїчно та самовіддано боролися за самостійну та незалежну Україну.
На відкритті були присутні керуюча справами Ратнівської районної ради Чернуха Віра Миколаївна, начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району виконавчого апарату районної ради Бурко Іван Михайлович, депутати районної ради Харлампович Андрій Адамович, Бірук Віталій Іванович, Забродівський сільський голова Калачук Микола Михайлович, представники ЗМІ та громадськість.
Освячення пам’ятника та панахиду провели Ратнівський декан і настоятель храму Святого пророка Іллі Православної церкви України отець Роман та настоятель ПЦУ села Замшани отець Микола.
Також у День пам’яті та примирення в урочищі Обрізки Велимченської об’єднаної територіальної громади керуюча правами районної ради Віра Миколаївна Чернуха поклала квіти до могил загиблих воїнів Української Повстанської Армії.

Ратнівська районна рада
Ратнівська районна рада
Ратнівська районна рада
Ратнівська районна рада
Ратнівська районна рада
Ратнівська районна рада
Ратнівський декан і настоятель храму Святого пророка Іллі Православної церкви України отець Роман  освячує могили загиблих воїнів УПА в урочищі Обрізки.