День Європи в Україні

Кожної третьої суботи травня Україна відзначає День Європи. У 2017 році цей день припадає на 20 травня, але переноситься на 14 число. Причина цього - засідання Ради Міністрів ЄС, під час якого буде ухвалено рішення про скасування візових вимог для громадян України. Тому вирішено об’єднати відзначення даної події та Дня Європи в один день.

Що ж символізує прапор Європи?
Згідно з офіційним викладом, дванадцять незмінних зірок, розміщених у колі на синьому тлі символізують солідарність і гармонію між народами Європи. Ця символіка пов’язана також із пізнішим девізом Європейського Союзу: In varietate concordia (з лат.: єдність у різноманітності). Кількість зірок пов’язана із стародавнім символічним значенням числа 12 — досконалість і цілісність, і не залежить від кількості країн-членів Європейського Союзу, оскільки на час прийняття прапору Ради Європи ця кількість уже дорівнювала 14. Число 12 відповідає також кількості місяців у році, годин на циферблаті годинника, знаків зодіаку і т. д. Коло, в яке укладені зірки, є, у першу чергу, символом єдності.
ратнівська районна рада
ратнівська районна рада
макарук михайло михайлович
Голова Ратнівської районної ради Макарук Михайло Михайлович взяв участь в урочистому піднятті прапора Євросоюзу біля будівлі районної ради.