Благодійна допомога

Друзі! Сьогодні за ініціативи начальника Першого відділу ДВС м. Луцьк Ольги Покидюк, заступника відділу Лілії Радчук, державних виконавців Ольги Кух та Олени Гончар за підримки юстиції Волині в особі її очільника Антона Кустика за допомоги представників церкви “СІОН”, із котрими ми тісно співрацюємо в рамках правопросвітницького проекту Мін'юсту “Я МАЮ ПРАВО”, а саме: в.о.пастора церкви “СІОН” Миколи Корнійчука, диякона Дмитра Степанова, Інни Вензель було надано благодійну допомогу представнику Відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких, непрацездатних громадян с. Бучин Територіального центру смт. Любешів.

Зазначимо, що на стаціонарному догляді в Будинку для одиноких громадян похилого віку у с. Бучин перебуває 30 осіб, з них: 9 чоловіків, 21 жінка, з котрих 7 осіб із інвалідністю. Переважно, це жителі Любешівського району, знедолені люди, котрих покинули діти, або ж родичі проживають за межами району та України чи відсутні.

Заклад перебуває на державному утриманні, однак має недостатнє фінансування, є необхідність активного залучення громадськості, волонтерів, благодійників, меценатів. Велика потреба на сьогодні у закладу є в облаштуванні санітарної кімнати (душових кабін, ванна тощо).

Пастор церкви “СІОН” Микола Корнійчук наголосив на важливості проведення подібних заходів, повідомив, що хоча церква й не є благодійною організацією, а всі засоби і можливості належать членам громади церкви, але допомога нужденним є одним із основних пріоритетів християнства.
Команда юстиції Волині активно працює з метою захисту прав та законних інтересів громадян!