59 засідання бюджетної комісії районної ради

4 лютого у приміщенні актової зали районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розвитку місцевого самоврядування та здійснення державної регуляторної політики.
Серед питань порядку денного:
1. Про включення до видаткової частини районного бюджету на 2020 рік коштів для співфінансування інвестиційного проекту “Реконструкція навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок” с. Жиричі, вул. Центральна, 100 Ратнівського району Волинської області.
2. Про включення до видаткової частини районного бюджету на 2020 рік коштів для співфінансування інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
3. Про зміни до фінансового плану комунального підприємства “Ратнівський центр первинної медичної допомоги” Ратнівської районної ради Волинської області на 2019 рік.
4. Про виконання фінансового плану комунального підприємства
“Ратнівський центр первинної медичної допомоги” Ратнівської районної ради Волинської області за 2019 рік.
5. Про Положення про платні медичні послуги, що надаються комунальним підприємством “Ратнівський центр первинної медичної допомоги” Ратнівської районної ради Волинської області.
6. Про тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним підприємством “Ратнівський центр первинної медичної допомоги” Ратнівської районної ради Волинської області.
7. Про Положення про платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради.
8. Про тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради.
9. Різне.